Rolety - praktická regulace světla

rolety

Rolety jako oblíbená stínící technika


Rolety jsou jedny z nejoblíbenějších stínících technik, které jsou k dostání a to hned z několika důvodů. Rolety, podle typu zatemnění, dokážou efektivně blokovat téměř veškeré světlo prostupující oknem. Je to ideální řešení, chcete-li eliminovat většinu světla v interiéru.


Po tomto řešení často sahají novopečení rodiče, kteří díky roletám mohou jednoduše regulovat množství světla v místnosti podle spánkového cyklu novorozence, který lépe spí v zatemněné místnosti. Rolety jsou ideálním řešením i pro ty jedince, kteří ve své práci mají noční směny a potřebují odpočívat během dne. Stejně tak jako je obtížné usnout pro děti během dne, tak i pro dospělé je jednoduší spát ve stíněném prostředí.

Praktické i moderní rolety


Nemusíte volit mezi užitkem a designem. U rolet na www.arcointerier.cz nemusíte dělat kompromis. Zaměříme, vyrobíme a namontujeme rolety na míru. Vybírat můžete z širokého sortimentu materiálů a z celé řady barev či vzorů. Díky tomu není problém sladit rolety se svým okolím.


Nabízíme rolety volné, které se se svým textilním vzhledem hodí k zastínění většiny interiérů; kazetové rolety, které jsou vhodné pro interiérové stropní stínění, na zimní zahrady, pergoly, klasická střešní okna, světlíky a ateliérová okna; speciální rolety představující tradiční způsob stínění s možností plynule regulovat průchod světla.


Rolety se dají ovládat pomocí řetízku, pružiny nebo motoru. Při výběru zvažte umístění a účel rolety. S veškerým výběrem vám rádi poradíme a pomůžeme. Doporučíme také konkrétní rolety do vašeho interiéru, tak abyste byli spokojeni.